Doszkalanie Warszawa, jazdy doszkalające Skoda Fabia, Warszawa, godziny doszkalające, doszkalanie Skoda Fabia, nauka jazdy na Fabii, doszkalanie Fabia, nauka jazdy Skoda Fabia, Warszawa jazdy doszkalające, doszkalanie na prawo jazdy Warszawa, jazdy Skoda Fabia, jazdy doszkalające w Warszawie, doszkalanie jazdy, Skoda Fabia 1.2 TSI, Skoda, Fabia 1.2 TSI, jazdy dodatkowe na Fabii, jazdy doszkalajace Skoda, jazdy doszkalające Fabia, jazdy Skoda fabia, Warszawa Skoda
www.doszkalanie.edu.pl
- tu się znajdujesz
BIEŻĄCE AKTUALNOŚCI I INFORMACJE
DZIĘKUJĘ ZA ZAINTERESOWANIE

Ostatnia aktualizacja strony:  27.06.2017r.
EKOJAZDA (Eco Driving)

8.02.2015r. uczestniczyłem w specjalnym szkoleniu z ekojazdy z użyciem telemetrycznego pomiaru parametrów jazdy. Organizatorem kursu była Szkoła Jazdy Renault.

Jest to najbardziej zaawansowane szkolenie dostępne na polskim rynku. Szkolenie pokazuje dokładnie, skąd się biorą oszczędności paliwa.

Zostałem profesjonalnie przygotowany do ekojazdy. Jestem gotowy przekazać swą wiedzę.

Zapraszam na doszkalanie z ecodrivingu.
2015-02-08
Nowy samochód egzaminacyjny Hyundai i20 w WORD Warszawa (od 1.05.2015r.)
Hyundai i20 2015r. z silnikiem benzynowym o pojemności 1248ccm i mocy 75KM
2015-03-04
Hyundai i20 2015r.
2015-03-20
- Na Bemowie umawiam się na jazdy, minimum na 2 godziny
2016-06-27
Komunikacja przez wiadomości SMS

Jeżeli ktoś z Państwa wysyła mi wiadomość SMS z jakąś informacją, proszę oczekiwać na SMS zwrotny z mojej strony, potwierdzający odczytanie go.
W ostatnim czasie zdarzają się przypadki, że Państwa telefony komórkowe po wysłaniu SMS-a wykazują status potwierdzający dostarczenie a faktycznie do mnie nic nie przychodzi.
SMS
2016-09-15
Aktualizacja
Zaktualizowałem zdjęcia i opisy na stronie "Rondo Żaba"
2016-09-28
Od 1.10.2016r. do oferty jazd doszkalających, wprowadzam rejon egzaminacyjny "Radarowa"
Okolice tego ośrodka egzaminacyjnego będzie obsługiwał polecany przeze mnie kolega.
Dla mnie jest to zbyt odległy rejon, dlatego nie będę jeździł tam osobiście.
W trosce o najwyższy poziom obsługi jestem do Państwa dyspozycji od godziny 7.00 - 22.00 w dni robocze. Jeżeli mają Państwo pytania zachęcam do kontaktu lub korespondencji.

Zajęcia dostosowuję do Państwa indywidualnych potrzeb.

Realizuję na zamówienie;
                              - telefoniczne,
                              - e-mail,
                              - gadu-gadu
      JAZDY DOSZKALAJĄCE
                 WARSZAWA
    HYUNDAI i20 1.2 MPI 75KM
            EGZAMINACYJNY
OSK-MODEL
                                  NIE ZWLEKAJ!
              ZADZWOŃ DO MNIE TERAZ
Ośrodek Szkolenia Kierowców
                     MODEL

Strona firmowa szkoły nauki
     jazdy z którą współpracuję.
                        Instruktor Jacek Zdański
  Trasy egzaminacyjne;

ODLEWNICZA, BEMOWO
         RADAROWA
Polub MNIE NA FACEBOOKU
2017-02-01
FERIE ZIMOWE
Od 13.02.2017r. do 19.02.2017r. Planuję urlop wypoczynkowy, tzw. Ferie. W tym czasie zamierzam odpoczywać, w  miarę możliwości postaram się odbierać telefony, smsy i e-maile. Będę planował grafik jazd na kolejne dni miesiąca i roku :)
Proszę jednak o pewną wyrozumiałość, gdybym tracił łączność ze światem ;)
2017-06-27
URLOP WYPOCZYNKOWY
Od 07.07.2017r. do 16.07.2017r. Planuję urlop wypoczynkowy, tzw. Wakacje.
W miarę możliwości postaram się odbierać telefony, smsy i e-maile. Będę planował grafik jazd na kolejne dni.
Gdybym nie odbierał, proszę zostawiać wiadomość SMS - oddzwonię.