Doszkalanie Warszawa, jazdy doszkalaj¹ce Skoda Fabia, Warszawa, godziny doszkalaj¹ce, doszkalanie Skoda Fabia, nauka jazdy na Fabii, doszkalanie Fabia, nauka jazdy Skoda Fabia, Warszawa jazdy doszkalaj¹ce, doszkalanie na prawo jazdy Warszawa, jazdy Skoda Fabia, jazdy doszkalaj¹ce w Warszawie, doszkalanie jazdy, Skoda Fabia 1.2 TSI, Skoda, Fabia 1.2 TSI, jazdy dodatkowe na Fabii, jazdy doszkalajace Skoda, jazdy doszkalaj¹ce Fabia, jazdy Skoda fabia, Warszawa Skoda
www.doszkalanie.edu.pl
Gdzie nie lubią L-ek? Gdzie nas nie chcą i gdzie jesteśmy nielubianym towarzystwem?
Kierowcy najczęściej nie lubią "elek". Manifestują swoje niezadowolenie, trąbiąc, błyskając światłami, wyprzedzając, omijając, zajeżdżając, podjeżdżając i wyczyniając inne cuda na drodze, aby być "przed" a nie "za" pojazdem z literką "L". Fakt, L-ka to nie ozdoba naszego pojazdu, ale informacja dla pozostałych użytkowników drogi o niewielkich umiejętnościach kierującego pojazdem. Dodatkowo wymusza, aby doświadczeni kierowcy zwiększyli uwagę, byli bardziej czujni, zachowywali wzmożoną ostrożność i bezpieczny odstęp. Czyli akurat wszystko to, czego żaden i tak nie robi.
   Czasami w lusterku wstecznym obserwuję różne komunikaty, myślę, że, nadawane zupełnie nieświadomie, tzw. grymasy i gesty. I wtedy mam odczucie, jak nas bardzo "nie kochają". Bo najczęściej mowa ciała idzie w parze ze słowami.

Zatrzymanie na strzałce warunkowej czy znaku STOP (brrr, czasami strach się zatrzymywać)

Osoby jadące Elką to osoby uczące się jeździć i my musimy czasem wyjaśniać pewne sytuacje na drodze, pozwalać na pewne samodzielne zachowania. Może czasami zbyt roztropnie, ale to bardziej uczy kursanta niż 15 minutowe wyjaśnianie. Wolno ruszamy, wolno rozpędzamy, parkujemy, zgadzam się, ale to tylko na początku szkolenia. Później jeździmy normalnie, tak jak wszyscy, tylko zgodnie z przepisami.
Mądrzy kierowcy omijają nas, uśmiechają się, co prawda niektórzy z politowaniem, ale to zawsze pozytywny wyraz przyjaźni. Nerwusie trąbią. A ja przypomnę, że na obszarze zabudowanym nie używa się klaksonu bez wyraźnej potrzeby. Uważam, że L-ka to nie jest wystarczający powód.

Wspólnoty Mieszkaniowe, spółdzielnie, supermarkety, ustawiają znaki zakazujące wjazdu na ich osiedla i parkingi. OK., Jeżeli droga należy do nich, jest ich prywatną własnością, to mają prawo. Tylko znaki najczęściej są niezgodne z prawem. Nie można karać za nieprzestrzeganie znaku ustawionego niezgodnie z przepisami lub niezgodnego z przepisami. Tak, więc nie ograniczają możliwości wjazdu i ćwiczenia parkowania. Ale szanuję to, nie wjeżdżam tam gdzie mnie nie chcą.

Bemowo 1
Tu zarządca ćwiczyć nie pozwala.

Lidl przy ulicy Bolesławickiej.
Uliczka przyblokowa, równoległa do ul. Żołnierzy Wyklętych.

Okolica WORD Warszawa, miejsce egzaminowania  ul. Odlewnicza
Okolica WORD Warszawa, miejsce egzaminowania ul. Powstańców Śląskich
Przekreślona tabliczka z literką L. Czyżby postawili na nas kreskę?
Okolica WORD Warszawa, miejsce egzaminowania ul. Radarowa

(nie spotkałem żadnego takiego znaku)
- tu się znajdujesz
W trosce o najwyższy poziom obsługi jestem do Państwa dyspozycji od godziny 7.00 - 22.00 w dni robocze. Jeżeli mają Państwo pytania zachęcam do kontaktu lub korespondencji.

Zajęcia dostosowuję do Państwa indywidualnych potrzeb.

Realizuję na zamówienie;
                              - telefoniczne,
                              - e-mail,
                              - messenger
                              - sms
      JAZDY DOSZKALAJĄCE
                 WARSZAWA
    HYUNDAI i20 1.2 MPI 85KM
            EGZAMINACYJNY
OSK-MODEL
                                  NIE ZWLEKAJ!
              ZADZWOŃ DO MNIE TERAZ
Ośrodek Szkolenia Kierowców
                     MODEL

Strona firmowa szkoły nauki
     jazdy z którą współpracuję.
                        Instruktor Jacek Zdański
  Trasy egzaminacyjne;